Adoptowana ;) Pies do pilnej adopcji DUSZKA

Adoptowana

 

PORZUCONA NA WSI MALEŃKA SUNIA WYRWANA ZE SZPONÓW ŚMIERCI 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

Ciężarna suczka to norma na polskich wsiach. Po co reagować? Część pewnie nie przeżyje, część się rozda, a te co zostaną będą biegać po wsi. Czy w tym wszystkim ktoś pomyśli o biednej, skrzywdzonej suni, która za każdym razem drży ze strachu o swoje potomstwo?

DUSZKA zaznała takiego życia. Porzucona na jednej z podpionkowskich wsi nie interesowała nikogo. Sypiała na gołej ziemi, a jak dobrze poszło to na słomie w rozpadającej się stodole. Przeganiana przez ludzi i męczona przez psy. Maleńka kulka nieszczęścia tułała się po świecie, wreszcie cudem wypatrzona przez ludzi o dobrych sercach i już bezpieczna. W ostatnim momencie przeszła sterylizację aborcyjną, która uratowała jej życie.

To psi aniołek. Jest tak grzeczna i tak cichutka, że czasami można w ogóle zapomnieć o jej obecności. Uległa w stosunku do innych psów, a także ludzi. Jest nieśmiałą, delikatną i bardzo kochaną suczką.
DUSZKA zaznała już samotności, głodu i strachu. Teraz marzy o własnym domu, ciepłym łóżku i cudownym człowieku. My daliśmy jej szansę na normalność, ale czy ktoś spełni jej marzenie?
Przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel: 606-854-980

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji