TINA Z TZW. DOBRYCH RĄK KTÓRE NIE PORADZIŁY SOBIE Z WYCHOWANIEM SZCZENIAKA

Trafiła do nas od starszych ludzi którzy kilka miesięcy temu chcieli adoptować szczeniaczka jednak ze względu na wiek nie przeszli procedur.
Niestety nie posłuchali też naszych argumentów więc szczeniaczka znaleźli raz dwa gdzieś indziej. Mało tego perfidny rozmnażacz łamiac Ich miękkie serca zamiast jednego wcisnął starszej parze dwa. Wtedy nie umieli odmówić więc dzisiaj mają problem bo psy miały być nieduże a przerosły oczekiwania, bo niestety małżeństwo nie ma sił by zajać się dwójką znudzonych dzieciaków, bo doszły kłopoty ze zdrowiem więc….Tina trafiła pod skrzydła Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i zamieszkała u Ani w Teresinie.
Pierwsze co rzuciło się w oczy to piękne, długie, zgrabne nogi jak u Tiny Turner. Potem już było tylko lepiej. Nic z tego co mówili właściciele u nas się nie potwierdziło a sunia okazała się być miła, grzeczna, kontaktowa jedynie duża różnica wieku uniemożliwiła by poprzedni opiekunowie mogli to zauważyć.
Dziewczynka trafiła do nas z kompletem szczepień. Obecnie jest już po sterylizacji i szukamy dobrego Domu z wygodną kanapą oraz Rodziny która przepracuje z Nią drobne niedociagnięcia Psa uratowanego z kojca.
Tinka ma dopiero 7 miesięcy jest średnią suczką o wadze 20 kg.
Jej dziecięca wiara pozwala ufnie patrzeć w przyszłośc i marzyć, że w końcu będzie szczęśliwa u boku młodych aktywnych Ludzi lub Rodziny z dziećmi które będą super kompanami do zabawy.
Nasza Psia Miss przebywa w Teresinie koło Sochaczewa.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Post Author: Ola Rutka