Warszawa Pies Do Adopcji BONI

Adoptowana Pies do Adopcji Warszawa BONI

Adoptowana; )

 

OJ NIE MA DZIEWCZYNA SZCZĘŚCIA W ŻYCIU
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

BONI mimo swoich 3 lat cały czas dzielnie zmaga się z przeciwnościami losu. Została wypchnięta z auta na obrzeżach miasta najprawdopodobniej przez kogoś ze swojej rodziny. Czyżby przeszkadzała w wakacyjnych planach? Wg świadków długo jeszcze biegła środkiem ulicy głośno i rozpaczliwie szczekając. Jednak nie była w stanie dogonić swojego człowieka. Czlowieka, który dla dwutygodniowej przyjemności odrzucił przyjaźń i miłość jedynej bezinteresownej istoty na ziemi. Sunia jest zadbana i bardzo kontaktowa więc porzucić ją mógł ojciec, mąż lub chłopak jej opiekunki. Szukając najprawdopodobniej swojej Pani zatraciła instynkt samozachowawczy i przyklejała się do każdego, kto tylko na nią spojrzał. Niestety, nikt nie ulitował się nad spragnioną domu i miłości sunią. W desperacji trafiła w okolice bloków socjalnych naszego miasta.
Wszyscy oprócz niej wiedzieli, że na opiekę tamtejszych ludzi liczyć nie może. Jakiś wyjątek owszem i pogłaszcze ale reszta to patologia, która tylko patrzy jakby skrzywdzić i dokuczyć.
Zabezpieczylam bardzo awaryjnie.
Niestety na bardzo krótki czas.
Obecnie jest zagrożona wywózką do schroniska w Puławach. Ratuje nas nawet Dom Tymczasowy. Proszę pomóżcie Boni.
Czy tak ma się zakończyć jej sen o dobrym domu i czułym, kochającym człowieku u swojego boku?
BONI waży tylko 12 kg.Jest wysterylizowana i zaszczepiona. Fanatycznie wręcz kocha dzieci. Przebywa w Pionkach,.ale możemy pomóc w transporcie.
Tel 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji