Pies do Adopcji Warszawa BEDNAREK

Adoptowany ;-) Pies Do Adopcji Warszawa BEDNAREK

Adoptowany 😉

 

DALSZY CIĄG WAKACYJNEJ TRAUMY PSIAKÓW
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Wywalane są wszędzie w hurtowych ilościach.
Często w typie rasy. Duże, małe, szczenięta.
Ludzie gdzie Wasza empatia, miłość, przywiązanie? Dokąd ten świat zmierza?
Kim wy jesteście?
Państwo oferuje pomoc. Większość gmin dopłaca do sterylizacji. W telewizji nadają programy uświadamiające i uwrażliwiające na krzywdę zwierząt, młodzi ludzie układają chwytające za serce piosenki o umierających z tęsknoty psach w schroniskowych boksach.
Nie wspomnę już o Internecie gdzie otwierane strony wręcz krzyczą pokazując dramat porzuconych w czasie wakacji waszych przyjaciół.
Nie macie litości dla nikogo pędząc na drugi koniec świata na upragniony urlop.
Jak można wypoczywać i cieszyć się wakacjami kiedy niegdyś kochany członek waszej rodziny porzucony zostaje przy drodze, w lesie, w sąsiednim mieście albo oddalonej od miejsca zamieszkania wsi.
Dwoimy się i troimy, ścigamy z czasem żeby im pomóc, zabezpieczyć, utulić i znaleźć nową odpowiedzialną Rodzinę. Niestety nie zawsze nam się to udaje😢
BEDNAREK I BEZIK mieli szczęście bo na swojej męczeńskiej drodze spotkali cudowną Iwonkę Iwona Kwaśnik.
Pomimo, że rozum kazał się odwrócić i uciekać to Jej złote serce na to nie pozwoliło.
W upale i kurzu czołgajac się zabezpieczyła maluchy.
1.5 roczny BEDNAREK mocno w typie trzykolorowegp yorka został znaleziony na brzegu lasu gdzie wg świadków od dwóch tygodni czekał na swoją rodzinę. Ten 6kg okruszek nie zdawał sobie sprawy, że został porzucony. Tkwił w jednym miejscu wciąż wierząc, że oni po niego wrócą.
Roczny BEZIK w typie mini szpica ważący nieco ponad 5 kg wypatrzony został przez Iwonkę w wiejskim sadzie gdzie ukryty wśród drzew i wysokich traw czekał przez kilka tygodni na idiotow, którzy się go pozbyli.
Psiaczki przebywają w Radomiu.
Szukamy dla każdego z nich odpowiedzialnej Rodziny, która będzie kochać i chronić nie tylko od września do czerwca ale przez cały rok do końca ich życia.
Tel: 790 490 333

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji