Milka Do Adopcji Warszawa

Adoptowana ;-) Pies Do Adopcji MILKA

Adoptowana 😉

 

MILKA -OFIARA DWOJGA MŁODYCH LUDZI, KTÓRYM ZNUDZIŁA SIĘ ZABAWA W DOM
😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

Stworzyli sobie namiastkę rodziny kosztem małego szczeniaczka, którego przywieźli ze wsi. Chuchali i dmuchali, spacerowali po ulicach dumnie prezentując swoją nową zabaweczkę. Niestety zabaweczka urosła i przestała cieszyć nieodpowiedzialnych gówniarzy. Opiekę nad sunią zrzucili więc na swoich dziadków…wbrew ich woli.
Desperacja dziadków chcących pozbyć się nieświadomego zagrożenia psiaka osiagnęła temperaturę wrzenia. Wyczerpali chyba wszystkie możliwości by umieścić psa w miejskim Przytulisku. Nękani telefonami nawet od rodziny z zagranicy postanowiliśmy znaleźć nowy i odpowiedzialny Dom dla Mili.
Sunia trafiła do nas bez szczepień i odrobaczeń ale za to dostała smycz zrobioną z powiązanych…. sznurówek założoną na szyję bez obroży. Pozbyli się Jej jak śmiecia i pewnie teraz zacierają ręce z zadowolenia.
Natomiast tęsknota i rozpacz porzuconego psiaka rozrywa nam serca. Jej pełne łez i oczekiwania oczy prześladują nasze myśli.
Mila potrzebuje domu na już. Jest niedużym, cudownym, rocznym psiakiem przygotowanym do adopcji. Utrzymuje czystość w domu i uwielbia się przytulać.
Przebywa w Pionkach.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji