Pies Do Adopcji Karmelek Warszawa

Adoptowany – Warszawa Pies Do Adopcji KARMELEK

KARMELEK ADOPTOWANY
ZOSTAŁ WARSZAWIAKIEM

TAK MAŁO BRAKOWAŁO A JUŻ BY NIE ŻYŁ
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

Kiedy w zeszły piątek do Gdańska wyjechał ode mnie mój ostatni mikrotymczasik za którym bardzo, bardzo tęsknię pomimo moich dwóch domowych, dwóch działkowych, trzech, które wcisnęłam moim Rodzicom i całej plejadzie przytuliskowych oraz gminnych gwiazd, które cierpliwie czekają aż wraz ze sterroryzowanym przeze mnie Pionkowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami znajdę im cudowne Rodziny zrobiło się jakoś pusto.
Czego ja nie miałam w planach?
Najpierw myślałam o zabraniu jakieś gminnej bidy z Pulsvetu, potem chciałam pomóc cudownej Iwonce Iwona Kwaśnik, która nie mając warunków i funduszy ma pod swoją opieką ponad 20 psich biedaków. W końcu zdecydowałam się zabrać i zsocjalizować jednego z prawie 50 wyrzutków od Beatki Pniewskiej z Wrzosowa którą poznałam przy okazji organizowania transportu do Gdańska dla mojej mikrotymczasowiczki Miji. I co?
Jeszcze nie zdążyłam wrócić z Wrzosowa dopadł mnie telefon o Boni wyrzuconej z auta i błakajacej się od kilku dni po mieście, którą oczywiście zabezpieczyłam. Tydzień późnej dobił mnie rozpaczliwy telefon z okolic Zwolenia, gdzie kompletnie nie działa program
opieki nad bezdomnymi zwierzętami, a te wyłapane nigdy nie trafiają do schroniska z którym gmina ma podpisaną umowę.
Pies od kilku tygodni koczujący w lesie przy drodze bez pomocy, bez wody i jedzenia w 35 stopniowym upale. To On wydał mi się priorytetem. Jak można było zamknąć oczy i uszy na Jego tragedię? Za dwie godziny już był u mnie. Nie byłam świadoma, że przyjedzie takie cudo. Grzeczny, mądry, przepraszajacy, że żyje. Chciałam mu dać wszystko co najlepsze. Zaczęłam od imienia. Każde wydawało się zbyt oklepane i nie pasujące do tak cudownego psa. Po długich bitwach z własnymi myślami został KARMEL.
Niby prosto a jednak tak szlachetnie.
Zareagował od razu. Później kąpiel i czesanie skołtunionej sierści. KARMEL współpracował ze mną na każdej płaszczyźnie. Nawet smycz mimo, że na początku nieporadnie ogarnął w mgnieniu oka.
KARMEL to ósmy cud świata. Kocha ludzi, psy i koty. Nie narzuca się ale zawołany natychmiast zjawia się przy człowieku.
Przed nami jeszcze szczepienia i kastracja.
Ale już zaczynamy rozglądać się za super Rodziną, która udostępni mu kawałek swojej kanapy j będzie traktować jak pelnoprawnego czlonka.
Karmelek ma ok. 3 lat. Przebywa w Pionkach.
Tel ws. adopcji: 606 854 980

Pies Do Adopcji Karmelek Warszawa
Pies Do Adopcji Karmelek Warszawa

Post Author: Zwierzęta do Adopcji