ADOPTOWANA :) ZOSIA- PORZUCONA WRAZ Z DZIEĆMI W ŚRODKU MIASTA

Zosia – śliczna 2letnia,dzielna mamusia. Wychowała 7 maluszków!😱❤ Jest bardzo spokojna,uwielbia mizianie.Akceptuje inne koty,nie wiemy jaki jest jej stosunek do psów.Zosia szuka spokojnego domu 🏡 Jest bardzo miziasta oraz spragniona kontaktu z człowiekiem.

Kotka znajduje się w Pionkach woj mazowieckie ale możliwy transport🚗
📲 792 190 384

***********************************************************************************

XXI wiek,dostęp do internetu,dofinansowania do kastracji i sterylizacji,a ludzie dalej zachowują się jakby żyli w średniowieczu… Zosia to młodziutka kotka,która ma około 2 lata.Widać,że była domowa,jednak gdy jako ,,szczęśliwa” wychodząca kotka zaszła w ciążę już nie była taka ukochana Chyba każdy dorosły człowiek wie skąd się biorą dzieci,więc nie wiemy, co wyobrażał sobie opiekun/ka Zosi,który/a miał ją pod swoją opieką 😡 Kotka wraz z siódemką dzieci wylądowała w środku miasta przy najbardziej ruchliwej ulicy.Nikt z mijających przechodniów nie zrobił nic by pomóc kociej rodzinie.Nie wiemy jak zakończyłaby się ta historia,gdyby córka Zosi nie wpadła do okratowanego kanału wentylacyjnego.Na pomoc przyszła 12 letnia dziewczynka oraz jej mama,dzięki którym kocia rodzina została zabezpieczona.
Zosia jest nieśmiała,nie można być w stosunku do niej nachalnym.Gdy wykaże się odrobiną cierpliwości Zosia ociera się o nogi domagając się głaskania Poszukujemy domu stałego ! Zosia akceptuje inne koty,jest zdrowa i w pełni gotowa do adopcji

Kotka znajduje się w Pionkach woj mazowieckie ale możliwy transport.
tel. 792 190 384

Post Author: Ola Rutka