Dumna Pies do Adopcji Warszawa

SKAZANA NA DOŻYWOCIE ZA KRATAMI – 7 LAT CZEKA NA DOM!!!! 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Kiedy trafiła do Przytuliska jako kolejny odłowiony z ulicy pies nikt z nas nie przypuszczał, że spędzi tu 7 długich lat. Doskonale znana przez wszystkich, bo przecież jest tu od zawsze. Co chwilę któryś z jej współlokatorów znajduje dom, a ona jedyna wciąż czeka i czeka, chyba już tylko na cotygodniowy spacer bo nadzieję na dom straciła już dawno. I chociaż z naszych ust padło w jej stronę już wiele obietnic, niestety żadnej nie jesteśmy w stanie dotrzymać. Bo ile można prosić, a nawet błagać o dom dla idealnego psa?
Bo właśnie taka jest Dumna – idealna w każdym calu. Całą sobą wyraża swoją miłość do człowieka i z pewnością jest spełnieniem marzeń niejednego z nas – dlaczego więc wciąż czeka?
7 lat schowana za kratami ludzkiej obojętności. Omijana przez większość odwiedzających, bo „za duża” i „za stara”. Wy też kiedyś będziecie starzy. Każdy z nas będzie i każdy z nas chciałby przeżyć tę starość godnie – pies też
.
Ile jeszcze czasu musi minąć, żeby Dumna poznała co to znaczy prawdziwa Rodzina?
Po raz kolejny BŁAGAMY – otwórzcie swoje serca dla tej cudownej istoty. Ona marzy tylko o tym, żeby wreszcie być czyjąś. Wiele lat temu daliśmy jej szansę na normalność, ale czy ktoś spełni jej marzenie?

Dumna przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale do dobrego domu jesteśmy w stanie ją dowieźć.
Tel.: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji