ADOPTOWANA :) GUCIA PILNIE SZUKA DOMU

Miała to nieszczęście, że urodziła się u wiejskiej rozmnażaczki. Przypadkiem odkryta przez inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami natychmiast trafiła wraz z rodzeństwem do lecznicy gdzie ponad tydzień przebywała na leczeniu świeżba i pasożytów wewnętrznych.
Dwóm kociętom udało się znaleźć cudowne Rodziny i dzisiaj nasi inspektorzy Ania i Krystian zawieźli je do nowych Rodzin.Guci pomimo naszych wysiłków nie udało się znaleźć domkuJej rudy braciszek zginął zabity przez auto.
GUCIA to 5-miesięczna, cudowna, czyściutka, kuwetowa, miziasta kotka, która dała się poznać od jak najlepszej strony.
W każdej chwili jesteśmy w stanie przywieźć Ją ze wsi jeśli tylko znajdzie się Ktoś Kto Ją pokocha i zechce przyjąć do swojej Rodziny.
Tel.ws.adopcji: 792 190 384

*******************************************************************************************************

Rozmnażanie bez kontroli przyniosło kolejną odsłonę niewyobrażalnego bólu znoszonego pokornie przez kocie dzieci i dorosłe koty, które trudno nawet policzyć. Ich opiekunka twierdzi, że przecież daje im jeść więc nie bardzo wie o co nam chodzi.
Wszystkie koty mają tak zaawansowanego świeżbowca, że potworzyły się czopy w uszach, a pchły i robale zżerają ich z zewnątrz i od środka. Pięć dorosłych kotek jest do natychmiastowej sterylizacji aborcyjnej, reszta pewnie będzie za chwilę. Wszystkie koty wymagają leczenia, którego nie jesteśmy w stanie zapewnić na miejscu. W związku z tym trzeba przewieźć wszystkie koty do naszej lecznicy co systematycznie robimy… oczywiście na krechę. Nie możemy pozwolić by ból i cierpienie zdominowały Ich życie.
Błagamy o każdą formę pomocy.
Najbardziej jednak zależy nam na nowych Domach i pomocy w opłaceniu kosztów weterynaryjnych. Mile widziana jest również kocia karma zarówno mokra jak i sucha.

Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Niepodległości 2 C
26-670 Pionki
BANK PKO S.A ODDZIAŁ I W PIONKACH
Nr.rach : 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
Tel.ws adopcji: 792 190 384

Post Author: Ola Rutka