ADOPTOWANA :) Saja-szczeniak urodzony w szopie do pilnej adopcji

DRAMAT GONI DRAMAT
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Zupełnym przypadkiem inspektorzy Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami działający na terenie Kozienic odkryli psi dramat w Głowaczowie. Trzy bezdomne suki przygarnięte przez miejscowego staruszka prawie w jednym czasie oszczeniły się w Jego rozpadajacej się stodole. Osiem zaniedbanych, konających szczeniąt zostało zabranych przez Krystiana Krystian Pastuszko inspektora pionkowskiego TOZ-u oraz Weronikę Weronika Ukleja, którzy stworzyli maluchom cudowne Domy Tymczasowe. Dwojgu niestety nie zdążyliśmy pomóc. Maluszki umarły najprawdopodobniej z pragnienia. Jeden nie został odnaleziony.
Podejrzewamy, że prawie 90-letni staruszek po prostu źle je policzył. Wszystkie dzieciaki były potwornie zarobaczone a pchły wchodziły im nawet do oczu i nosków. Zatrzęsienie kleszczy na chudych i brudnych ciałkach spowodowało, że każdemu z nich musieliśmy zrobić badania krwi i testy w kierunku babeszjozy a potworne biegunki skutkowały kolejnymi testami pod kątem parwowirozy. Oba testy u każdego z maluchów wyszły na szczęście ujemne jednak zapobiegawczo wszystkie
dostały surowicę. Badania krwi wykazały potworną anemię. Tylko dwa szczeniaczki okazały się na tyle zdrowe, że nie wymagały dalszego leczenia dlatego mogły pojechać na DT do Warszawy.
Obecnie sytuacja jest na tyle ogarnięta, że powolutku zaczynamy rozglądać się za cudownym domkami. Niektóre maluchy mają już deklarację domów stałych, niektóre są jeszcze w trakcie leczenia. Jednak Saja, Kaja i April mogą już zamieszkać w swoich Domach jeśli się takie znajdą. W międzyczasie umawiamy sterylki dla dzielnych matek.
Tel.ws.adopcji 606 854 980

Może również znajdzie się Ktoś kto nie może adoptować pieska ale za to pomoże nam udźwignąć koszty leczenia oraz zabiegów matek i Ich dzieci, które urodziły się na skutek ludzkiej głupoty?

PKO BP S.A Oddział 1 w Pionkach
Nr rachunku 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
z dopiskiem Psia Rodzina z Głowaczowa.
IBAN PL 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
PayPal: ptonz@wp.pl

Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Niepodległości 2 C
26-670 Pionki
NIP: 7962900242

Kontakt:
606 854 980

Post Author: Ola Rutka