20 letni Pies Do Pilnej Adopcji

EMERYTURA PSIEGO SENIORA
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Szukając bezdomnego psa, który od tygodnia spał na kupie śniegu pod płotem, przy granicy dwóch posesji zamieszkałych przez ludzi ok. 40+ odkryliśmy psiego seniora-ślepego i głuchego. Wg właściciela ma 20 lat.
20 długich mroźnych zim i 20 upalnie gorących lat pilnował podwórka uczepiony łańcuchem do kontownika przykrytego cienką blachą. W środku wygniły kawałek dywanu zakopany w glinie. W tym wszystkim On: spory, brudny, poklejony i trzęsący się z zimna stareńki pies, który po 20 latach pilnowania podwórka nie zasłużył nawet na budę.
Sam nie mając nic wbrew woli swoich właścicieli dzielił się polewką, którą dostawał oraz ogrzewał własnym ciałem młodego, porzuconego i przerażonego psiaka, który przybłąkał się przed tygodniem. To wszystko obserwowały przez okna dwie rodziny, które nie zrobiły nic by poszukać pomocy.
Aż chce się krzyczeć:
LUDZIE UCZCIE SIĘ WRAŻLIWOŚCI OD ZWIERZĄT !!!!!!
Młody, bezdomny psiak został zabrany i przewieziony do schroniska ,,Przytul Psisko” w Mąkosach, gdzie dochodzi do siebie pod opieką Roberta Robert Piątek.
Stareńki Murzyn został zabezpieczony na innym podwórku i zostanie tam do czasu aż Jego właściciel postawi Mu porządną, ocieplaną,wyłożoną suchutką słomą budę.
Pierwszą w Jego 20-letnim życiu.
Nie chcąc wywracać Mu tego życia do góry nogami i zabierać Go od wszystkiego co znał do tej pory, w porozumieniu z Grażyną Sułek ustaliłyśmy, że będzie Ona ,,kuratorem” i zadba by Murzynowi już nigdy niczego nie zabrakło.
Przecież jak nikt inny zasłużył sobie na psią emeryturę.
Właściciel zrozumiał swój błąd i chce współpracować.
Na ostatnim zdjęciu zabrany przez nas piesek.

Przebywa ok. Radomia.
Tel. ws. adopcji: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji