Psy do adopcji Pionki

Rajd na 6 Łap już w najbliższą sobotę – 13 maja 2017

PTOnZ zaprasza wszystkich chętnych na spacer po mieście w towarzystwie przytuliskowych psów. Rajd już 13 maja – sobota.

Rajd na 6 Łap rozpocznie się o godz. 13:00 sprzed bramy Pronitu. Ci, którzy chcą wyprowadzić psa z boksu, powinni przyjść wcześniej i jeśli istnieje taka możliwość – zabrać ze sobą smycz, bo niestety, ale nie ma ich na tyle żeby wystarczyło dla każdego.

Trasę przemarszu zaplanowaliśmy tak, aby spotkać jak najwięcej przechodniów, mieszkańców Pionek i okolic, bo zależy nam żeby jak najwięcej osób zobaczyło bezdomne psy.

Idziemy ul. Radomską pod tunel naprzeciwko stacji paliw Orlen, a dalej w kierunku restauracji Adria. Później ul. Leśną i skręcamy na wysokości Ogródka Jordanowskiego między blokami, aby dojść osiedlem do ul. Asnyka. Dalej ul. Chemiczną aż do Nadleśnictwa, gdzie przewidujemy dłuższy odpoczynek oraz ognisko.

Każdy kto zechce dołączyć do przemarszu może to zrobić w dowolnej chwili zabierając na ten wspólny spacer własnego psa lub po prostu dołączyć do grupy. Smakołyki na ognisko trzeba zabrać ze sobą – najlepiej więcej, bo psy również chętnie przyłączą się do takiej uczty.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału i promowania psów bezdomnych oraz pochwalenia się swoimi czworonożnymi pupilami. Nadal można się zgłaszać do opieki nad psami z Przytuliska – w takim przypadku prosimy KONIECZNIE o zgłoszenie w wiadomości prywatnej lub telefonicznie: 502-103-692

Po ognisku psiaki oczywiście trzeba do przytuliska odprowadzić. Rajd tradycyjnie odbędzie się pod hasłem: „Nie kupuj – adoptuj”.

Synoptycy przewidują, że w sobotę nie będzie odpadów deszczu, a temperatura wynosić będzie ok. 15°C, zachmurzenie umiarkowane. Idealna pogoda na długi spacer do którego zachęcamy wszystkich miłośników zwierząt. Warto promować psy mieszkające na co dzień w przytuliskowych boksach, bo to jest dla nich ogromna szansa na dom.

Post Author: Zwierzęta do Adopcji