Kot Do Adopcji KLARENS Warszawa

pomagam.pl: Klarens – ofiara wnyków

Klarens, to kocur który dwa lata temu pojawił się pod moją pracą. Przyprowadził ze sobą 3 miesięczną kociczkę – swoją miniaturkę. Był troskliwym ojcem.

Pomóż: https://pomagam.pl/Klarens

Udało mi się oswoić Klarensa i spokojnie sobie żył, miał styropianową budkę, dostawał jedzenie.

W kwietniu br stało się nieszczęście – Klarens pojawił się ranny. Wiele dni nie dawał podejść do siebie, by w ostatniej chwili pozwolić zabrać się do lecznicy.

Okazało się, że jest przerżnięty dookoła, a resztki drutu pozostały w pachwinie. Wszystko wskazuje na wnyki.

Od 12.04.2018 kocurek przeszedł już wiele: oczyszczenie ran, usunięcie drutu, zeszycie ran, kastrację, codzienne zabiegi zabezpieczania ran, codzienne podawanie zastrzyków.

Klsrens jest wyjątkowo cierpliwy, ale to najważniejsze – potrzebuje domu i wsparcia w opłaceniu kosztów leczenia oraz pobytu w lecznicy.

Koszty od 12.04.2018 do 13.06.2018 wyniosły 1510pln, z czego na pokrycie udało mi się uzbierać niemal 1110. Brakuje 400 pln plus koszty od 14.06.2018 do…. Ile to będzie, zależy od tego kiedy znajdę mu dom.

Bardzo proszę o pomoc dla Klarensa. To jest cudowny kot, proludzki, super się zsocjalizował. Nie przepada za konkurencją, ale kocha człowieka. Klarens potrzebuje pomocy i własnego domu.

https://pomagam.pl/Klarens

Post Author: Zwierzęta do Adopcji