TM [*] Pies do adopcji Warszawa mazowieckie Aza Sunia

TM [*]

 

 

PO 3 LATACH AZA WRACA Z ADOPCJI!!!

LUDZIE – CO SIĘ Z WAMI DZIEJE???

Historia Azy sięga 2013 roku, kiedy pierwszy raz trafiła do Przytuliska. Po kilku miesiącach trafiła do adopcji, z której wróciła po kilku tygodniach bo ganiała kury.
Niedługo potem szczęście znów się do niej uśmiechnęło. Pojechała do swojego domu i ….. po prawie 3 latach została „ZWRÓCONA”.

Ile jeszcze lat musi minąć, ile takich psów jak Aza musi cierpieć, aby niektórzy zrozumieli, że pies to nie jest zabawka? Że posiadanie psa to obowiązek? Że to żywa czująca istota, której po raz kolejny zawalił się świat?

Aza nie jest malutką, słodką kuleczką, która migusiem znajdzie dom. Takie psy latami tkwią w schroniskach, bo ludzie wolą fajnego sceniacka, niż dużego, dorosłego psa.

Ona nie rozumie co się dzieje. Znów zawiódł ją człowiek, znów trafiła za kraty, gdzie życie wcale nie jest takie kolorowe.
Pęka nam serce, gdy patrzymy w jej smutne oczy. Już przecież miało być wszystko dobrze – i co???

Nie mamy sił już prosić. Zbyt dużo zwierząt cierpi przez ludzką nieodpowiedzialność…. ale skoro jeden człowiek niszczy, drugi musi to naprawić.

BŁAGAMY o dom dla Azy!!! To cudowna, wierna i oddana psina. Wtula się w człowieka, obejmuje łapkami i błagalnie patrzy mądrymi i smutnymi oczami w nas – wolontariuszy – bo w naszym rękach jej los.

Aza przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel.: 606-854-980

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji