Adoptowany ;) Pies do adopcji ŁAJK mieszka w rurze przepustowej pod mostkiem

Adoptowany

 

LAJK MIESZKA W…… RURZE PRZEPUSTOWEJ POD ZIEMIĄ😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

To tam ten 3-letni psiaczek chroni się przed kopniakami swoich opiekunów, którymi są dwaj bracia nadużywajacy alkoholu delikatnie mówiąc. Piesek im się znudził więc przepedzili go z podwórka i bili za każdym razem kiedy próbował wrócić do domu.
Obecnie Jego dawna rodzina kojarzy mu się z takim bólem i krzywdą, że nawet nie chodzi w ten koniec wsi gdzie kiedyś mieszkał. Inni mieszkańcy z obawy, żeby się nie przyplątał również go przeganiają. Ta biedna, wystraszona ale spragniona miłości i opieki psina może liczyć tylko na siebie. Ze strachu przed całym złem tego okrutnego świata chowa się w ciasnej rurze przepustowej pod mostkiem wjazdowym jednej z posesji i tam spędza całe dnie ukryty przed ludzkim wzrokiem. Nie mam gdzie go zabrać i nie mam jak mu pomóc. Dlatego błagam pokażmy go światu. Może jest gdzieś ktoś kto zechce się Nim zaopiekować. Nie pozwólmy proszę by ta mała ok 7 kg psina tak strasznie cierpiała przez bezwględnosć i podłość ludzi.
Zaklinając jego tragiczny los dałam mu na imię LAJK bo mocno wierzę, że dzięki Waszym udostępnieniem i lajkom wspólnie uda nam się pomóc temu sponiewieranemu przez życie i czlowieka psu.
Lajk przebywa w okolicach Pionek koło Radomia ale możliwa jest pomoc w transporcie.
Tel 606 854 980.

Post Author: Zwierzęta do Adopcji