Kot do adopcji z białaczką

Za TM [*] Białaczka… wyrok śmiertelny? Kot do adopcji z białaczką

FeLV bardzo silnie osłabia układ odpornościowy, co powoduje, że kot staje się „bezbronny” – każda komórka grzybicza, bakteryjna a także pierwotniaki czy wirusy wywołują poważne infekcje, które ciężko wyleczyć zakażenia są wywołane przez zarazki, które zwykle nie byłyby w stanie spowodować nawet kichnięcia. Pojawiają się stale powtarzające się zapalenia różnych narządów.

Brzmi jak wyrok? Siedzę w swoim domu i rozmyślam o Misiu kocie kochanym, miłym, przyjaznym dla wszystkich. Życia nigdy nie miał lekkiego. Urodził się na ulicy gdzie od pierwszych dni musiał walczyć o przetrwanie.

Najprawdopodobniej tam zaraził się wirusem białaczki kociej. Starsza kobieta zdecydowała się go zaadoptować, jednak po tygodniu odeszła…

Misio co prawda ma teraz gdzie mieszkać niestety niewiadomo jak długo będzie mógł tam zostać. Nie może kontaktować się z innymi zwierzętami, miałoby to dla niego skutek śmiertelny.

Ma swojego Anioła Stróża…

Jednak My nie posiadamy tak ogromnej kwoty na pokrycie kosztów jego leczenia. Kotek jest cudowny, jego historia jest tragiczna. Znowu przysięgłam, że zrobię co w mojej mocy… Obiecałam mu dozgonną opiekę… Lekarze leczą kotka „na kredyt”. Muszę im w końcu oddać pieniądze, tylko skąd je wezmę?

Zwracam się do ludzi, którym wyrastają niewidzialne skrzydła. Jesteście dla nas jak Anioły w te pochmurne, pełne goryczy dni… Pomóżcie nam uratować kolejne zwierze… Kolejne istnienie czeka na Waszą pomoc.

WPŁAĆ TERAZ

Post Author: Zwierzęta do Adopcji