TO JUZ OSTATNI DZWONEK ŻEBY NEO TRAFIŁ DO WŁASNEGO DOMU I PO ADOPCJI NIE PRZEŻYŁ DRAMATU

Kiedy w środku zimy zabierałyśmy Go wraz z Mamą Noemi i rodzeństwem z pól pod Grójcem w życiu nie pomyślałyśmy, że będziemy mieć problem z Jego adopcją. Niestety zbyt duża ilość szczeniąt które przyjęłyśmy w tamtym okresie a później zbliżające się wakacje sprawiły, że Neo mimo, że ma już siódmy miesiąc wciąż czeka na własny Dom i kochajacą Rodzinę w DT w Teresinie.
To cudowny, bardzo grzeczny i dobrze wychowany, wyjątkowo uroczy młodzieniec który potrzebuje tylko ciut ogłady by odnaleźć się na miejskich ulicach. Jest chętny do zabawy i fajnie odnajdzie się w Domu z innym psem. Mimo że spory to jednak jest bardzo delikatny.
Fajnie gdyby został adoptowany przez aktywną Rodzinę dla której byłby super partnerem do wspólnych wypraw.
Obecnie mieszka w warunkach domowych i tylko do takich rozważamy Jego adopcję.
Najlepiej gdyby dostał Dom z ogrodem lub działką ale to nie jest warunek.
Udostępniajcie bo to najwyższy czas, żeby przeciąć pępowinę łączącą Go z tymczasową Opiekunką Anią która chciałaby wreszcie móc spokojnie rozciągnać się we własnym łóżku bez proszenia Neo żeby się przesunął ii nie zajmował miejsca innym psiakom.
Noe jest też bardzo wylewnym psem i jeśli obdarzy kogoś swoją miłością może zacałować na śmierć więc jeśli szukasz takiego Psiaka dzwoń♥️
Tel: 606 854 980

Post Author: Ola Rutka