SKAZANY NA SAMOTNOŚĆ

Dragon został znaleziony na wsi idący środkiem ruchliwej ulicy wiosną 2016 roku i od tamtej pory przebywa pod opieką Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami . Z braku innych perspektyw umieścilismy Go w prywatnym hoteliku ale niestety mieszka w zewnętrznym kojcu. Koszty utrzymania psa opłaca prezes PTOnZ z własnych środków.
Wskutek zaniedbania i złego traktowania przez poprzedniego wlaściciela Dragon jest niewidomy.
Serca nam pękają, że choć bardzo pragniemy nie potrafimy znaleźć mu ciepłego Domu i że w takich warunkach czeka tyle dni, miesięcy i lat żeby ktoś Go zauważył i pokochał. On uwielbia ludzi, cieszy się gdy czuje obecność Człowieka, tuli do rąk i prosi o głaski. Nie jest agresywny w stosunku do innych Zwierząt, uwielbia spacery, chętnie jeździ autem.
W ostatnim czasie odwiedziła Go Ela która znalazła Dragona i finansuje przez tyle lat Jego pobyt w hotelu. Jest Nim zachwycona. A z Jej opowiadań wynika, że najgorsze było pożegnanie.
,,Kiedy został sam w kojcu długo szczekał, nawoływał i prosił żebym wróciła” mimo, że jest dla Niego zupełnie obcą osobą.
,,To była trauma dla Niego i dla mnie” opowiadała Ela
Czy ten wspaniały 9 letni Pies zdąży poznać co znaczy prawdziwy Dom, troska i miłość Opiekuna? Czy też przyjdzie mu spędzić samotnie kolejną zimę w opłacanej budzie?
Dragon jest wykastrowany, regularnie szczepiony i zabezpieczany od kleszczy.
Był równiez konsultowany przez okulistę w warszawskiej klinice okulistycznej.
Diagnoza niestety nie pozostawia żadnej nadziei
Wierzymy w Was, w moc Zwierzolubów i siłę Facebooka. Udostępniajcie Kochani.
Może wspólnie damy radę i uda nam się znaleźć Kogoś Kto pokocha Dragona, podaruje mu ciepły Dom, własne towarzystwo i będzie Jego oczami.
Tel. ws.adopcji: 606 854 980
601 858 580.

Post Author: Ola Rutka