Rademenes czeka na dom

Kobieta która najpierw przegoniła Go z podwórka szczotką a później do nas zadzwoniła nie szukała pomocy tylko chciała się Go pozbyć bo wyżerał jedzenie z misek Jej tłustych, obżartych, wychodzących kotów.
Serce ścisnęło się kiedy zobaczyliśmy to Biedactwo. Kości przebijały skórę a kołtuny raniły i obcierały oraz utrudniały chodzenie. Dawno nie widzieliśmy Zwierzęcia w takim stanie chociaż z Ich krzywdą spotykamy się na co dzień.
Mieliśmy obawy, że się rozsypie kiedy pakowaliśmy Go do transportera.
Dostał na imię Rademenes ponieważ postanowiliśmy spełnić 7 życzeń tego około 6 letniego kocurka.
W przychodni okazało się, że Radi jest zagłodzony, odwodniony ma rany na całym ciele i na dodatek jeszcze białaczka.
Boże co robić❓
Podjęliśmy decyzję że ratujemy i szukamy mu domu takiego w którym już nikt nie będzie go przeganiał inie będzie już więcej żywił się resztkami po innych zwierzętach .Rademenes przeszedł także operacje przepukliny bo po wygoleniu zkudłanej sierści okazało się że ma guza na brzuchu . Na dzień dzisiejszy kot jest już zdrowy zaszczepiony odrobaczony zachipowany. Jest bardzo miłym i bardzo proludzkim kotkiem uwielbia spać na kolanach mrucząc przy tym głośno. Bardzo dobrze utrzymuje czystość i świetnie korzysta z kuwety jest w pełni gotowy do adopcji. Obowiązuje umowa adopcyjna i niewychodzacy.
Na czeka w Pionkach koło Radomia. Ostatnie  zdjęcie przedstawia Rademenesa w chwili jak trafił pod opiekę PTOnZ.
Tel w sprawie adopcji 696 340 970

Post Author: Ola Rutka