MIGOTKA STRACIŁA DOM

MIGOTKA STRACIŁA DOM
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Migotka to unikatowa, ruda koteczka z niedowładem łapki. Ta roczna kocia dziewczynka to drobina o cudownym charakterze, wesoła pomimo kalectwa, uległa i pokorna. Wystarczy spojrzeć i już nie można o Niej zapomnieć. Tak było z rodziną, która adoptowała od nas już jedną kotkę Laghertę.
Wrócili bo myśl o tej biednej, spragnionej miłości koteczce nie dawała im spokoju.
Po kilku tygodniach okazało się, że adoptowana Migotka zaczyna posikiwać. Wizyta poadopcyjna szybko odkryła przed naszymi doświadczonymi inspektorami powód. Biedna, mała kaleka była terroryzowana przez piękną, dlugowłosą Laghertę i w ten sposób pokazywała swój strach i stres. Wiedzieliśmy, że nie ma szans by obie mogły zostać w tym domu. Rodzinę ogarnęła rozpacz. Z bólem serca zdecydowali, że to Lagherta wróci do azylu. Zostawią i tak już skrzywdzoną Migotkę. Powiem szczerze, że zaimponowali nam wszystkim.
Piękna, długowłosa, przebojowa i dominująca Lagertha miała o wiele większe szanse na szybkie znalezienie nowego domu niż pokorna, kaleka Migotka.
Jakież było nasze zdziwienie gdy ostatecznie wróciła ruda drobinka.
Serca nam pękły bo mimo, że bardzo się staramy nie jesteśmy w stanie zapewnić małej dobrego domu i ludzi którzy pokochają Ją prawdziwą miłością, którzy otoczą opieką i nigdy już nie narażą na ponowny stres.
Ruda Migotka przebywa w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 696 340 970
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i w budynku

Post Author: Ola Rutka