JA WIEM, ZE GDZIEŚ JEST MÓJ DOM POMÓŻCIE MI GO ZNALEŹĆ

Ciocia mówi, że zabrała mnie z dobrych rąk. Nikt nie chciał nam pomóc ale ona znała te ręce i jako jedyna wiedziała, że nam tam wcale dobrze nie było.
Podobno dużo Zwierząt już stamtąd zabrała.
Kiedy nasza ludzka mama po kłótni z tatą znów gdzieś wyjechała i nie było jej bardzo długo glośno płakaliśmy z głodu i ze strachu. W końcu wyszliśmy na ulicę żeby poszukać rodziców.
Wieczorem przyjechała po nas ciocia. Płakała w samochodzie i ciągle mówiła, że nie ma co ze mną zrobić. Na moje dwie siostry czekało już jakieś miejsce na chwilę ale mnie nie chcieli.
W końcu zawiozła nas do jakiegoś domu. Znów dostaliśmy jeść. Pomyślałem, że nie może być źle skoro brzuszek przestał mnie boleć z głodu.
Dziewczyny położyły się i usnęły.
Wiedziały, że są bezpieczne. Ciocia patrzyła na mnie i nie przestawała płakać więc na wszelki wypadek schowałem się cichutko pod siostrami i udawałem, że mnie nie ma. W końcu też zasnąłem.
Później dowiedziałem się, że ten dom tymczasowy jest niedoświadczony i bał się, że sobie nie poradzi z trzema kotami ale ponieważ nikt mnie nie chciał zgodził się żebym został na kilka dni.
Uff. W końcu też jestem bezpieczny.
Teraz tylko szybko muszę znaleźć sobie jakiś fajny dom
Ciocia mieszka w Pionkach koło Radomia. Jeśli kochasz i rozumiesz koty a ja Ci się spodobałem zadzwoń do niej.
Mam już 4 miesiące a na imię Fidel
Tel: 606 854 980

 

Post Author: Ola Rutka