ADOPTOWANA :) ŻYJE DZIĘKI UPOROWI INSPEKTORA PIONKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

Aż boję się pomyśleć co by było gdyby Krystian Krystian Pastuszko odpuścił.
Zauważył ich w drodze do pracy.
Kiedy zadzwonił i mi o tym powiedział jak opętana zaczęłam wydzwaniać do Urzędu Gminy Gózd z prośbą o zabezpieczenie. Niestety w piątek wczesnym popołudniem chociaż zaklinałam rzeczywistość trudno było dodzwonić się i załatwić sprawę. Pokonał nas czas. Schronisko z którym gmina ma podpisaną umowę bez zlecenia tej trudnej we współpracy gminy też nie zdecydowało się przyjąć maluchów.
Nie byliśmy świadomi , że od naszych decyzji zależy Ich życie, ale Krystian się uparł. Pojechał i wyłapał na Sedalin 5 kilogramowe maleństwa. Byliśmy przekonani, że to szczeniaki. Wielkie było nasze zdziwienie jak okazało się, że to dwie półtoraroczne siostry i dwoje półrocznych dzieci jednej z nich.
Wszystko w tragicznym stanie z anemią, babeszjozą, obniżoną temperaturą ciała i zarobaczeniem, które wyszło już w morfologii każdemu z nich. Przez dwie godziny na 4 ręce wyjęlismy z tych drobniutkich cialek okolo 300 kleszczy po których pozostały, krwawiące i ropiejace, bolesne rany. Każdy z nich dostał leki i dwudniowe antybiotyki oraz imizol hamujący rozwój babeszji a także został nawodniony kroplówkami.
Jednak już dziś wiemy, że to był ostatni moment by uratować im życie, że żyją dzięki Krystianowi. Bez słów zdecydowaliśmy, że nie oddamy ich do schroniska. Zostaną pod naszą opieką i to my poszukamy im kochających Domów.

Wśród nich Dejzi
Malutka,spragniona miłości mikrosunia ❤️ Jako pierwsza się wita i stara wejść na kolana Jej łagodność i okazywanie miłości jest rozczulające Ma około 1.5 roku,waży zaledwie 5 kg i już większa nie urośnie Szukamy dla Niej kochającego domu,gdzie wygodnie na kanapie będzie rozpieszczana przez swojego opiekuna.

Dlatego prosimy o udostępnianie

Niech dom będzie dla Niej przypieczętowaniem nowego,lepszego życia

Dejzi znajduje się w Pionkach woj mazowieckie.

Tel. 606 854 980

Post Author: Ola Rutka