ADOPTOWANA :) ZAPALENIE USZU BYŁO POWODEM BY JĄ PODDAĆ EUTANAZJI !!!!!!!!

Co znaczyła Fiona dla swojego opiekuna skoro przyszedł Ją uśpić bo dostała zapalenia uszu ???
Kim dla Niego była skoro patrzył na niemiłosiernie cierpiącego, trzepiącego uszami psa przez dni i tygodnie nie udzielając Jej żadnej pomocy ???
Dopiero kiedy na długich, pięknych uszach zaczęły się robić krwiaki i rany, a Fionka z bólu nie pozwalała się dotknąć zdecydował się na wizytę u weterynarza.
I tu również nie potrafił powstrzymać swoich emocji i wszyscy tuląc swoje chore psy mogli być świadkami jak źle trafiła ta niewielka sunia. Szarpana i straszona kuliła się na sam widok swojego właściciela, a relacje między nimi były tak złe, że po kilku dniach opiekun przyszedł uśpić niczego nieświadomą psinę. Był dokładnie 1 styczeń- Nowy Rok, czas radości i pięknych życzeń, marzeń i planów a w tym wszystkim Ona – biedna, cierpiąca, zastraszona, leżąca na zimnej podłodze lecznicy weterynaryjnej i czekająca na wyrok sunia.
Co za szczęście, że na miejscu byli inspektorzy Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Decyzja mogła być tylko jedna: zrzeczenie wszelkich praw do Fionki byłego już na szczęście właściciela i leczenie małej na nasz koszt.
Pierwsze dni były bardzo ciężkie, teraz jest o wiele lepiej. Sunia powolutku zaczyna ufać Człowiekowi, wciąż przebywa w lecznicy bo uszy w dalszym ciągu wymagają leczenia i czyszczenia. Na 21.01 zaplanowany jest zabieg sterylizacji. Póżniej będziemy rozglądać się za dobrym Domem, który pokaże Fionce, że można żyć inaczej: bez strachu, bez bólu, całkowicie ufając swojemu Opiekunowi.
Teraz jednak ta okrutnie skrzywdzona, mała Sunia potrzebuje Waszego wsparcia Kochani.
Doba w lecznicowej klatce to 20 zł. Do tego badania, antybiotyki, maści i sterylka przerasta nasze kończące się oszczędności.
Jeśli nie jest Wam obojętny los tej skazanej na śmierć przez własnego opiekuna psiny razem z Nią prosimy o wsparcie w pokryciu faktury weterynaryjnej.

Nr.konta: 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
Tytuł przelewu: Cena życia Fiony😢

Tel : 606 854 980

 

Post Author: Ola Rutka