CZY UDA NAM SIĘ ZNALEŹĆ DLA NICH WSPÓLNY DOM ????

Coco miała ogromną szansę.
Wczoraj przyjechała po Nią znana wszystkim piosenkarka Ania Dąbrowska . Razem z Rodziną chciała podarować Jej Dom i miłość oraz cudowne, pozbawione głodu i strachu życie.
Już podczas spaceru radosna zwykle Coco oglądała się za swoją mamą, która czując rozłąkę przeraźliwie płakała. Obie patrzyły na siebie ze łzami w oczach. Dla żadnej z Nich nic nie było ważniejsze od tego by być razem.
Ania nie była nastawiona na adopcję w pakiecie ale sama stwierdziła, że nie ma serca rozdzielić Coco i Chanel-matki i córki, które nie potrafią bez siebie żyć.
Z ciężkim sercem ale ku uldze psich dziewczyn zrezygnowała z uroczej Coco tym samym dając Jej szansę na adopcję razem z mamą. Teraz wiemy, że nie możemy Ich rozdzielić. Będziemy czekać tak długo aż znajdzie się Dom, który przyjmie Je obie😰
Ania natomiast adoptowała inną psią biedę, ale o tym w osobnym poście.
Coco i Chanel to córka i matka zabrane interwencyjne od alkoholika, który znęcał się nad Nimi. Młodsza ma niespełna rok, starsza prawie dwa. To cudowne, delikatne i radosne sunie, jednak potrzebują chwili by zaufać.
Szukamy dla Nich wspólnego Domu, który da Im czas by mogły przyzwyczaić się do nowych warunków.
Przebywają w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

 

Post Author: Ola Rutka