KOCIE DZIECKO ZOSTAŁO SKAMIENOWANE, BO „KASTRACJA TO ZŁO”

„Przyjemnie tak popatrzeć,jak się kocięta bawią,a wy nam to odbieracie” takie słowa usłyszeliśmy od mieszkanki Pionek. Otrzymaliśmy zgłoszenie o kociaku,w którego ktoś rzucał kamieniami,a jego rodzeństwo przepadło bez śladu,ostał się On i Jego siostra. Urodziła je pod krzakiem dzika kotka,później przenosiła z miejsca na miejsce broniąc przed czyhającymi szczurami i psami właścicielskimi, które zagrażały Jej ukochanym maleństwom. Jednak największym wrogiem okazał się człowiek Kociej mamie tym razem nie udało się uchronić dzieci … Podczas gdy Ona walczyła o choćby kawałek jedzenia,jedna z pociech zginęła bez śladu Wtedy serce kociej mamy pękło po raz pierwszy Gorączkowo nawoływała zaginione kociątko,jednak Jej rozpaczliwe pomiaukiwanie odbiło się echem między blokami bez odpowiedzi Maluszek został ukamienowany przez kata,który nazywa się człowiek…. Nie wiemy czy było ich więcej Gdy pozostała dwójka „wspaniale beztrosko się bawiła” ponownie pojawili się sadyści, dla których rzucanie kamieniami stało się formą rozrywki. Przerażone do granic możliwości kocięta nie były w stanie uciec a całkowicie zdziczała matka, sparaliżowana strachem mogła tylko bezczynnie z oddali przyglądać się torturom zadawanym dzieciom Otrzymaliśmy zgłoszenie o poturbowanym, zakrwawionym kociaku,a opis wydarzeń zmroził nam krew w żyłach… Maluch natychmiast został przewieziony do weterynarza,a na matkę oraz drugie kociątko zestawiliśmy klatkę łapkę. W tym momencie cała kocia rodzina trafiła pod nasze skrzydła.
Rany Krzysia już ładnie się zagoiły i maluch fizycznie jest w pełni zdrowy,jednak rany psychiczne to całkiem co innego Potrzebuje czasu,żeby zaufać ale gdy już to nastąpi obdarza wielkim uczuciem ❤️ Jednak czy warto było mnożyć bezdomność,a maleństwa narażać na tortury oraz niemiłosierny ból,by zaspokoić własne widzimisię?
W tym momencie mamy ponad 40 małych kotów i 30 dorosłych, które zjadają ogromne ilości karmy mokrej,nie wspominając o żwirku
Gdyby ktoś chciał wesprzeć maluchy żwirkiem Benek bądź mokrą karmą wysokomięsną,to będziemy bardzo wdzięczni
Kocięta mają około 4 miesiące,ładnie korzystają z kuwety,są zdrowe oraz zaszczepione. Na domy czekają w Pionkach woj mazowieckie.
Tel. 792 190 384

 

Post Author: Ola Rutka