ADOPTOWANY :) TOFIK JUŻ JEST TRÓJŁAPKIEM.

Tofik ma 9 lat, ale nigdy nie zaznał ani ciepła, ani miłości ani opieki od swojego opiekuna.
Najprawdopodobniej w wypadku komunikacyjnym doznał złamań paliczków przedniej łapki. Brak reakcji ze strony właściciela doprowadził do amputacji całej łapki. Tofiś przez trzy lata chodził podpierając się na łokciu i doprowadzając do deformacji całej kończyny. Przez trzy długie lata kuśtykał kalecząc i zdzierając łapę do krwi podczas każdego samotnego spaceru.
Jego cierpienia winni są wszyscy. Począwszy od patologicznego opiekuna poprzez pozbawionych wrażliwości sąsiadów z bloku aż po mijających Go na ulicy przechodniów-mieszkańców całkiem dużego, niegdyś nawet wojewódzkiego miasta Radomia. To przez tych, którzy odwracali wzrok udając, że nie widzą Jego tragedii, Jego cierpienia i towarzyszącego mu bólu z którym samotnie próbował sobie radzić Tofiś dziś jest kaleką. Szczególnie powinni wstydzić się mieszkańcy ul. Kalińskiej w Radomiu.
Odebrany przez nas Tofik to był wrak psa.
Przez 9 lat nie zasłużył nawet na obrożę ani na smycz nie mówiąc o książeczce zdrowia.
Zagłodzony pies z otwartą od trzech lat raną na łapce miał na sobie więcej pcheł niż włosów. Do dziś nie możemy myśleć o Jego dramacie bez emocji.
Teraz to zupełnie inny pies. Z zahukanego, bojącego się nawet szelestu liścia na wietrze skulonego kłębka strachu stał się pewnym siebie i świadomym swojej wartości Zwierzę- mimo, że bez łapki. Doskonale radzi sobie na smyczy, utrzymuje czystość i o dziwo… kocha człowieka. Jest wykastrowany i odżywiony. Przerzedzona i matowa sierść odrosła i stała się błyszcząca. Teraz tylko szukamy człowieka, który pokocha Tofika mimo Jego niepełnosprawności.
Adopcja wyłącznie na kanapę.
Tofik przebywa w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji 606 854 980
Jeśli Ktoś chciałby przesłać dobrej jakości karmę w puszkach, którą Toficzek pomny głodu, którego doswiadczał przez całe swoje życie pochłania w ogromnych ilościach podaję adres:
Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Niepodległości 2C
26-670 Pionki

Post Author: Ola Rutka