SZYMONEK ZAWDZIĘCZA SWOJE ŻYCIE NASTOLATKOWI

Rozpaczliwy post nastoletniego chłopca Szymon Stryjski który szukał pomocy dla bezdomnego cierpiącego kota wrzucony na kocie grupy poruszył serca wielu Zwierzolubów. Jego siła była tak duża, że zatoczył koło po Polsce, wystraszył nastolatka i trafił na podatny grunt wrażliwych na cierpienie Zwierząt inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Wraz z kocią opiekunką Ania wybrałyśmy się ponad 50 km po cierpiącego kota. W międzyczasie dzielny Szymon zabezpieczył Zwierzaka, który tylko i wyłącznie Jemu zawdzięcza swoje życie.
Dlatego dostał na imię Szymon <3
Po kilku tygodniach leczenia sierść już pięknie odrosła,a kociak wrócił do zdrowia 🙂 Teraz największym wyzwaniem będzie znaleźć Mu dom, który wynagrodzi wszystkie krzywdy. Dlatego prosimy Was o udostępnianie Szymka, niech wreszcie będzie w pełni szczęśliwym kotem 🙂
Znajduje się w  Pionkach woj mazowieckie
Tel. 696 340 970 / 606 854 980
onek.
Okazało się, że kot jest zagłodzony, ma poważne problemy że skórą, wiele ciętych ran na ciele i najprawdopodobniej problem neurologiczny. Potrzebna jest konsultacja u specjalisty natomiast my absolutnie nie jesteśmy przygotowani na to finansowo.
Szymuś nie może czekać dlatego bardzo prosimy o wsparcie w kosztach diagnostyki i leczenia cierpiącego kotka.
Pomóżcie nam mu pomóc😢

 

Post Author: Ola Rutka