Sunia – Kropeczka – adoptowana ;)

Adoptowana; )

 

Kropeczka to kolejna ofiara wakacji i urlopowych wyjazdów. Została porzucona na stacji CPN przy ruchliwej trasie jak niepotrzebny śmieć zalegający w samochodzie. Głodna i spragniona, przerażona do granic obłędu, pokonując swój strach podbiegała do każdego tankującego auta, a przekonawszy się, że to nie jej rodzina smutna i zrezygnowana z podkulonym ogonem wracała na swoje stałe miejsce obserwując uliczny ruch i czekając.

Niestety dla podekscytowanych wyjazdami ludzi była niewidoczna.
Serce pękało patrząc na jej maleńkie skulone ciałko leżące na rozgrzanej, asfaltowej płycie, na jej smutne, przepełnione bólem i tęsknotą oczy.

Kropeńko ta rodzina nie była Ciebie warta. Znajdziemy Ci nowy, lepszy dom, dla którego będziesz całym światem.
Sunia przebywa w Pionkach pod opieką Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ma 3 lata, waży niecałe 7 kg i jest niezwykle grzeczną i delikatną psinką.

Na 17 lipca ma umówiony zabieg sterylizacji. Jeśli wcześniej znajdziemy jej dobry, odpowiedzialny domek, warunkiem będzie sterylizacja.

Adopcja wyłącznie na kanapę. Żadne podwórko, kojec ani buda nie wchodzi w grę. Zastrzegamy sobie również prawo do wizyty przedadopcyjnej.
Kontakt: 601 858 580 Ela
606 854 980 Wiola

Post Author: Zwierzęta do Adopcji