Suzi Sunia Do Adopcji Warszawa

Sunia Do Adopcji SUZI

PO ROKU WRÓCIŁA Z ADOPCJI !!!!!!
😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠
Po raz pierwszy trafiła do nas jako niespełna roczny szczeniak z potężnym ropomaciczem.
Wijąca się z bólu sunia przeszła operację ratującą jej życie po której odzyskała zdrowie i dziecięcą radość. Niedługo potem znalazła się polska rodzina zamieszkująca w Norwegii, która zakochała się w małej Suzi i postanowiła dać Jej dom. Oczywiście było zapoznanie tu w Polsce, obietnice dozgonnej miłości, adresatki, różowe smycze i obróżki, koszty nie miały znaczenia. Radość rozrywała nasze serca przez 14 m-cy dopóki jeden telefon nie zatrząsł światem Suzi i naszym.
Tylko tydzień potrzebowali by zapakować Ją do auta i przejechać 1500 km by pozbyć się problemu.Twarde spojrzenie pana i zapłakane oczy pani nie zrobiły na mnie wrażenia. Natomiast wystraszona mina Suzi za nic nie chcącej opuścić tylnej kanapy auta roztrzaskała moje serce w drobny mak.
Nie oglądając się za siebie zabrałam dygoczącą ze strachu psinę i tuliłam, tuliłam mocno przepraszając za tych, którzy mieli kochać do końca życia i obiecywalam, że jeszcze będzie szczęśliwa.
Proszę pomóżcie mi znaleźć dobry Dom dla Suzi. To cudowna, nauczona czystości, wysterylizowana sunia, która człowieka kocha ponad wszystko.
Jest gotowa do adopcji. Przebywa w Pionkach koło Radomia, ale możliwa jest pomoc w transporcie.
Tel: 606 854 980

Ostatnie zdjęcie przedstawia Suzi 14 m-cy temu w chwili tej pechowej adopcji😢

Post Author: Zwierzęta do Adopcji