Pies Do Adopcji KROPECZKA Warszawa

Pies Do Adopcji Warszawa KROPECZKA

PO ŚMIERCI WŁAŚCICIELA TRAFIŁA ZA KRATY!!!!
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

3 dni Kropeczka spędziła samotnie w mieszkaniu. Po tym jak jej ukochany Pan trafił do szpitala nie znalazł się nikt, kto zainteresował się pozostawionym na pastwę losu psem.
Dopiero gdy było wiadomo, że jej Pan już nigdy nie wróci, poruszeni sąsiedzi zwrócili się do Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami z dramatycznym apelem o pomoc.

Wiedzieliśmy, że w momencie odejścia Pana świat Kropeczki wywróci się o 180 stopni, ale to co zobaczyliśmy w mieszkaniu przyprawiło nas o dreszcze….
Dramat człowieka i psa trwał latami.Nie mieści nam się w głowach, że jeszcze gdzieś tutaj na świecie, na sąsiedniej ulicy, w XXI wieku ludzie żyją w takich warunkach. Pan odszedł, ale Kropeczka potrzebuje naszej pomocy jak nigdy wcześniej. Jest zagubiona, przestraszona i nie wie co właśnie dzieje się w jej życiu. Straciła swojego opiekuna, swój dom, który mimo że trudno go tak nazwać, dla niej był wszystkim. Kropeczka ogląda świat zza schroniskowych krat. Przytłacza ją hałas, nieustanne szczekanie innych psów i brak człowieka u boku. Musimy ją uratować. Musimy zapewnić jej godne, psie życie!!! 😥Sunia ma ok. 7 lat, jest średniej wielkości. Wiemy, że nie jest ślicznym, puchatym szczeniaczkiem… że ma już swoje lata, ale czy to oznacza, że już nigdy nie może być szczęśliwa?

RATUJMY Kropeczkę, zanim będzie za późno!!! Bo po co żyć, skoro wszystko dookoła nagle straciło sens?
Kropeczka przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel.: 606 854 980

BŁAGAMY O DOM DLA KROPECZKI!!!!!

Post Author: Zwierzęta do Adopcji