Pies Do Adopcji FIFI

adopotwany.Pies Do Adopcji FIFI

JEGO ROZDZIERAJACY SKOWYT ROZRYWA SERCA
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Ile cierpienia i bólu, ile porzuceń i rozstań musi znieść Fifi by w końcu być szczęśliwym?
Od kwietnia czyli od chwili kiedy został porzucony dwoiliśmy się i troiliśmy żeby znaleźć mu dom. Ludzie do których się przybłąkał zaoferowali mu DT na określony czas. Kilkakrotnie zmieniali swoje plany licząc, że znajdziemy mu Rodzinę i Fifi nie będzie musiał swoich ludzi wypatrywać zza schroniskowych krat. Cud się nie zdarzył.
Dziś za tym poturbowanym przez życie i zawiedzionym przez ludzi dwuletnim psiakiem zatrzasnęła się brama Pionkowskiego Przytuliska. Jego rozpacz wstrząsnęła najtwardszymi z nas. Jak wytłumaczyć oszalałemu z rozpaczy i wystaszonemu psu, że został kolejny raz odrzucony, że została zdeptana jego psia wierność i miłość, że ludzie którzy jako jedyni okazali mu serce i którzy byli dla niego wszystkim zostawili i odeszli bez słowa.
My od początku znaliśmy sytuację Fifiego, ale dla niego rozpoczął się drugi akt dramatu równie bolesny jak pierwszy. Ktoś znów zadrwił z jego uczuć, pewnie dlatego głośny skowyt niewyobrażalnie cierpiącego psa wybiega daleko za bramę Przytuliska goniąc tych których pokochał i uznał za swoją rodzinę.
Błagam o Dom dla Fifiego.
Tel: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji