Pies do adopcji Dramatycznie Szuka Domu Warszawa Mazowieckie Haker

HAKER DRAMATYCZNIE POSZUKUJE DOMU I SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!!!!

Haker-pies, który od półtora roku nie opuścił przytuliskowego kojca, nie był na spacerze, który nigdy, przez całe swoje 3 letnie życie nie był tulony, głaskany, nie znał nic oprócz kopniaków swojego pseudoopiekuna.
Haker to owoc głupoty i nieodpowiedzialności ludzkiej, która doprowadziła do rodzenia szczeniaków z kazirodczych związków.
Odebrany interwencyjnie, przez 1,5 roku konsekwentnie unika człowieka. Sztukę kamuflażu opanował do perfekcji. Jest niewidoczny dla pracowników Przytuliska, wolontariuszy i adoptujących. Jest bo jest.
Wiem, że szanse na adopcję ma marne, ale chcę pokazać go światu.
Może znajdzie się ktoś, komu Haker złamie serce, ktoś kto rozbije jego pancerz lęku i niepewności, ktoś kto go pokocha.
Na początku grudnia udało się go nawet wyadoptować. Wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Niestety HAKER nie odnalazł się w nowym domu. Postanowiliśmy oddać go na szkolenie do Create Your Dog Rafała Adamczaka w Poznaniu. Tam okazało się, że pies panicznie boi się mężczyzn. Pan Rafał pracował z nim pod tym kątem. Teraz jest już o wiele lepiej. HAKER bez problemu dogaduje się z innymi psami, pięknie chodzi na smyczy, utrzymuje czystość w domu więc powoli kończymy szkolenie i szukamy Osoby/Rodziny, która pokocha go całym sercem, która da mu czas by mógł na nowo zaufać człowiekowi. Piesek przebywa w Poznaniu, ale transport nie stanowi problemu.
Tel:606 854 980

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji