Pies Do Adopcji BĄBEL-2 LETNI PIES Z PODWÓJNĄ TRAGICZNĄ HISTORIĄ

Adoptowany ;) Pies Do Adopcji BĄBEL-2 LETNI PIES Z PODWÓJNĄ TRAGICZNĄ HISTORIĄ

 

Adoptowany 😉

BĄBEL-2 LETNI PIES Z PODWÓJNĄ TRAGICZNĄ HISTORIĄ😢😢😢

Wyrzucony z auta jako ośmiomiesięczny szczeniak kulawy i poobijany przez 4 miesiące przesiedział w ciasnej lecznicowej klatce.

Kiedy jako roczny już pies trafił do adopcji i zamieszkał w bloku jako kumpel kilkuletniego chłopca radości naszej nie było końca. Do czasu aż od sąsiadów zaczęły dochodzić do nas niepokojące sygnały. Pomimo kilku wizyt poadopcyjnych nie mieliśmy co zarzucić opiekunowi. Jednak wciąż drążyliśmy. Coś ciągle nie dawało nam spokoju.
Najprawdopodobniej to zmęczyło mającego nie do końca czyste sumienie pseudoopiekuna.

Przywiózł go do Przytuliska ale nie mial czasu załatwić formalności wiec go zabrał z powrotem. Ścigaliśmy faceta ze ściśnietym strachem gardłem. Co mu przyjdzie do głowy? Czy Bąbel nie zapłaci życiem za tę cholerną biurokrację? Nie zastaliśmy w mieszkaniu ani pana ani psa. Telefon też milczał. Szybki wywiad z sąsiadami i w końcu trafiliśmy do kumpelki pana. To ona nas skontaktowała z opiekunem Bąbla. Okazało się, że on jest w pracy, a pies u jego matki w sąsiedniej wsi. Rzeczywiscie tam był, a jego obraz jak trząsł się ze strachu na metrowym łańcuchu wyciśnięty w zapleśniałą, rozpadajacą się budę złamał moje serce na pół.

Odebranie psa jego opiekun przyjął z wielką ulgą. Przygodę z Bąblem zakończył na drugi dzień oddając jego dokumenty adopcyjne.

A my… no cóż każdego dnia obiecujemy mu, że jeszcze będzie szczęśliwy i na pewno ktoś go pokocha, ktoś kto będzie zasługiwał by mieć takiego cudownego i pełnego oddania psa.

Bąbel przebywa w Pionkach, ale możliwa jest pomoc w transporcie. Jest wykastrowany i całkowicie gotowy do adopcji.

Tel: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji