Pies Do Adopcji Warszawa Mazowieckie Anielka

Adoptowana Pies do Adopcji – Anielka

 

Adoptowana

UDRĘCZONA I SPONIEWIERANA ANIELKA KOLEJNĄ OFIARĄ WAKACJI😢😢😢😢😢😢

Maleńka, złotowłosa Anielka wg świadków wyrzucona z auta krążyła po wsi w cieczce szukając drogi do domu. Już sama jej obecność przeszkadzała bezdusznym mieszkańcom a co dopiero mówić o sworze psów, która walczyła ze sobą o względy atrakcyjnej panny.
Głodna, brudna, sponiewierana i upodlona sunia, wielokrotnie gwałcona szukała schronienia przed żądnymi krwi kawalerami.
Podchodziła pod płoty szukając u ludzi ratunku i spokoju, niestety odbijala się tylko od zamkniętych furtek i bram. Nikt nie pomógł tej udręczonej Kruszynie, nie zabezpieczył i nie ochronił przed agresywną sforą. Bezskutecznie broniąc się przed napastliwymi adoratorami została przez nich pogryziona.Jej opór został złamany. Zwinięta w kłębek przy 30 stopniowym upale leżała na środku pola i pewnie w psim języku prosiła już tylko o śmierć. W takim stanie tą niespełna 2-letnią sunię znalazła Iwona Kwaśnik. Mając pod swoją opieką i finansujac ok. 30 psów z powodu braku środków i warunków wiedziala, że absolutnie nie może zająć się już nawet myszką. Ale rozum to jedno a wrażliwe serce Iwonki to drugie. Nie licząc się z konsekwencjami bardzo awaryjnie zabezpieczyła Anielkę na kilka dni. Ustalony termin właśnie mija. Nie pozwólmy by ta mała, skrzywdzona psina wróciła na wiejską ulicę.
Obie z Iwonką będziemy wdzięczne za jakąkolwiek pomoc. Oczywiście najlepszy byłby DS, ale nawet dom tymczasowy lub opłacony dobry hotelik pomoże nam zyskać czas by znaleźć inne rozwiązanie.
Anielka przebywa w Radomiu, możliwa jest jednak pomoc w transporcie.
Tel ws. adopcji: 790 490 333
606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji