Pies Do Adopcji ADELKA

PO 2 LATACH WRÓCIŁA Z ADOPCJI!!!!

Kolejna adopcja w której nie uczestniczyło Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i kolejny zwrot, czyli kolejny skrzywdzony pies.

Adelka od początku swojego życia bała się ludzi. Urodzona i wychowana przez dziką sukę nie znała ich dobrej strony. Kiedy trafiła do domu tymczasowego przeszła długą drogę do normalności, jednak kiedy znalazł się dla niej dom wszyscy wierzyli że właśnie w nim w pełni zapomni o koszmarnym dzieciństwie.
Niestety Adelka trafiła z deszczu pod rynnę. Została psem „działkowym”, doglądanym od czasu do czasu. Ani ona,ani jej właściciele nie nawiązali wspólnej więzi. Adelka nigdy nie zaznała ich miłości i ciepła, niby była ale ciągle gdzieś schowana, stroniąca od kontaktu.
Jej koszmar skończył się kiedy właściciele postanowili ją oddać, przyklejając przy tym łatkę „agresywnej”‚. My już po pierwszym dniu byliśmy w stanie stwierdzić że to wyssane z palca kłamstwa. Sunia wróciła jako przerażona, przepraszająca że żyje istotka. Jak sparaliżowana zastygała przy każdym dotyku, a smutne, przerażone spojrzenie wbijała prosto w nasze oczy.
Przez kilka miesięcy doszła do siebie, merda ogonem na widok wolontariuszy i po raz pierwszy zaczyna normalne życie. Wierzymy że to już jej ostatnia prosta w drodze do szczęścia. Sunia została wysterylizowana.
Przebywa w Pionkach woj.mazowieckie.
Czekamy na odpowiedzialną Rodzinę, która zapewni Adelce godne, szczęśliwe życie.
Tel: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji