Adoptowany ;)) Piękny Pies Amber do Pilnej Adopcji

Adoptowany  ;))

 

CAŁE ŻYCIE SPĘDZIŁ NA METROWYM ŁAŃCUCHU!!!!

Dramat Amber trwał 2 lata. Przykuty ciężkim i krótkim łańcuchem do rozpadającej się budy,uwiązany na samiusieńkim końcu podwórka, wśród sterty śmieci i własnych odchodów, był niewidoczny dla ludzkich oczu. Tylko rozpaczliwy skowyt i głośne uderzanie łańcucha, co noc alarmowało sąsiadów, że psu dzieje się krzywda. Niestety dopiero dzisiaj, po dwóch latach, horror Amber ujrzał światło dzienne.

Dramatyczny apel z prośbą o pomoc dla psa, którego właściciel chce „skasować”, na krótkim łańcuchu, bez wody i w tragicznych warunkach wpłynął do Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, a już za kilka godzin pies został interwencyjnie odebrany przez naszych Inspekorów.
Jego właściciel nawet podczas interwencji nie krył się z tym, że chce się psa pozbyć w taki lub inny sposób i nie chce mieć ani z nim, ani z żadnym innym nic wspólnego.

Amber to piękny, młody pies, który nigdy nie zaznał prawdziwej miłości. Nie wie co to głaskanie, przytulanie, smycz albo gumowa piłeczka. Przyzwyczaja się do regularnych posiłków, obecności innego psa i towarzystwa człowieka. Jest bardzo ciekawy świata, z niemałym szokiem biega po ogrodzie i zwiedza co raz to nowe zakamarki. To mądry psiak, który chętnie rozpocznie życie w nowej Rodzinie, gdzie zapomni o piekle, jaki zgotował mu człowiek.
Przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel.: 606 854 980

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji