ADOPTOWANA :) Peppa- łagodna sunia w typie setera do adopcji

Pepa, to około 2-3 letnia suczka wielkości ponad kolanu w typie setera.

Dwa lata razem z Georgem włóczyli się po świecie tworząc nierozłączną parę. Wychowali dwa mioty szczeniaków. Ich ostatnim domem był krąg w przydrożnym rowie, w którym Pepa powiła 6 ślicznych szczeniaków. Pewnie nic nie zakłóciłoby tego trybu życia i nadal wędrowali by przez świat gdyby nie ulewa.  Pewnej nocy deszcz był tak intensywny, ze woda w rowie w którym mieszkała psia rodzina zaczęła się szybko podnosić zalewając gniazdo. Dzielna mama PEPA zaczęła wynosić szczeniaki na ulicę a George wył przeraźliwie tak skutecznie, ze ludzie wybiegli z domu i uratowali następne 4 szczeniaki. Wtedy jeszcze para nie zdawała sobie sprawy, ze jest to punkt zwrotny w ich życiu.

Ludzie wreszcie zajęli się losem psiej rodziny. Przyjechały do nas wystraszone i nie wierzące, że może być w życiu ciepło i bezpiecznie.  George swoim nocnym alarmem rozpoczął ich wędrówkę do lepszego jutra. Szczeniaki szybko znalazły kochające domki. Rodzice czekają wciąż na swoje domy.

Pepa jest wspaniałą  przytulaśną sunią. Łagodną i wdzięczną za serce .Mądrą i dojrzałą. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Nie jest agresywna i nie lubi awantur. Uwielbia biegać i wraca na zawołanie.

Peppa znajduje się w okolicach Radomia

tel : 601 077 428

Post Author: Ola Rutka