Natusia – kotka do adopcji

  Miała to nieszczęście, że urodziła się u wiejskiej rozmnażaczki. Przypadkiem odkryta przez inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami natychmiast trafiła wraz z rodzeństwem do lecznicy gdzie ponad tydzień przebywała na leczeniu świeżba i pasożytów wewnętrznych.
Dwóm kociętom udało się znaleźć cudowne Rodziny nasi inspektorzy Ania i Krystian zawieźli je do nowych Rodzin.
Natalka jest bardzo nieśmiałą kotką,która powolutku obdarza zaufaniem.Gdy to następuje kotka z zadowoleniem przymróża oczka <3 Kotka ma ok 3 miesiące,jest kuwetkowa,odrobaczona,odpchlona i w pełni gotowa do adopcji 🙂
Na dom czeka w Pionkach woj mazowieckie ale możliwy transport 🚗🏡
📞 792 190 384
 
************************************************************************ *******************************
Rozmnażanie bez kontroli przyniosło kolejną odsłonę niewyobrażalnego bólu znoszonego pokornie przez kocie dzieci i dorosłe koty, które trudno nawet policzyć. Ich opiekunka twierdzi, że przecież daje im jeść więc nie bardzo wie o co nam chodzi.
Wszystkie koty mają tak zaawansowanego świeżbowca, że potworzyły się czopy w uszach, a pchły i robale zżerają ich z zewnątrz i od środka. Pięć dorosłych kotek jest do natychmiastowej sterylizacji aborcyjnej, reszta pewnie będzie za chwilę. Wszystkie koty wymagają leczenia, którego nie jesteśmy w stanie zapewnić na miejscu. W związku z tym trzeba przewieźć wszystkie koty do naszej lecznicy co systematycznie robimy… oczywiście na krechę. Nie możemy pozwolić by ból i cierpienie zdominowały Ich życie.
Błagamy o każdą formę pomocy.
Najbardziej jednak zależy nam na nowych Domach i pomocy w opłaceniu kosztów weterynaryjnych. Mile widziana jest również kocia karma zarówno mokra jak i sucha.
 
Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami 
ul. Niepodległości 2 C
26-670 Pionki
BANK PKO S.A ODDZIAŁ I W PIONKACH
Nr.rach : 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
Tel.ws adopcji: 792 190 384

Post Author: Ola Rutka