ADOPTOWANE :) MOGŁY WYLĄDOWAĆ W RADYSACH

Wójt gm. Głowaczów Hubert Czubaj śpi spokojnie chociaż podpisał umowę z najgorszym ,,schroniskiem” w Polsce, chociaż pozwolił by psy z terenu jego gminy jechały do psiego obozu aż 300 km umierając ze strachu i stresu po to tylko by zniknęły mu z oczu w otchłani betonowych boksów śmierci.
Śpi spokojnie bo inspektorzy Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przejęli jego obowiązki i zabezpieczyli w tym roku z terenu gm. Głowaczów aż 35 psów tylko dlatego by nie trafiły do obozu zagłady w Radysach. Pomimo wielokrotnych prób ze strony PTOnZ podjęcia jakiejkolwiek współpracy nigdy nie chcieli żadnej pomocy.
W dniu dzisiejszym kolejne dwie bidy z Działek Brzózkich gm Głowaczów trafiły pod naszą opiekę. Zagłodzone, brudne, z niezliczoną ilością kleszczy i pcheł, umierające z pragnienia, z oznakami przegrzania nie zostały zgłoszone do urzędników gminnych- do których mieszkańcy nie mają zaufania.
Mama z 4- miesięczną córką trafiły do gabinetu gdzie otrzymały pomoc medyczną i zostały zaopiekowane przez Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.
EL-ka to 3 letnia mama a Jej 4-miesięczna córeczka to EM-ka. Obie cudowne,wpatrzone w człowieka, delikatne i filigranowe.
Starsza waży 7 kg, młodsza-4.
Przebywają w Pionkach koło Radomia.
Pilnie szukamy domów stałych albo tymczasowych lub Fundacji w pobliżu, która przejmie na siebie przygotowanie weterynaryjne dziewczynek do adopcji.
Tel: 606 854 980

Post Author: Ola Rutka