Adoptowana ;) Michasia – sunia do adopcji nadal nie ma swojego domu, nikt jej nie pokochał

Wiele psich tragedii widzieliśmy, wiele opisaliśmy, wielu zwierzakom pomogliśmy przy Waszym wsparciu <3
Teraz stoimy w miejscu, gdyż sunia nadal nie ma swojego domu, nikt jej nie pokochał (poza tymi, którzy trwają przy niej od chwili wyrwania jej z objęć śmierci).
Kochani, polecajcie ją dobrym ludziom, niech ta słodka istota zazna spokoju i dobrobytu na zawsze.
Bardzo Was proszę <3

ZJADANA PRZEZ ROBAKI ZA ŻYCIA!!!

MICHASIA – porzucona w środku lasu z dala od ludzkich oczu i domów. Niemymi sprawcami jej dramatu były pchły, kleszcze i robale, które boleśnie wżerały się w jej bezbronne ciało powodując otwarte rany. Niemiłosiernie wysokie temperatury przyspieszyły tylko ich gnicie i stały się wylęgarnią dla muszych larw. Nie sposób opisać ile musiała wycierpieć sunia zanim wypatrzył ją dobry człowiek i poszukał pomocy.
Suczka po leczeniu antybiotykami i częstych kąpielach w leczniczych szamponach, które przyniosły niewyobrażalną ulgę dla skóry doszła do siebie. Sierść pięknie odrosła, stała się błyszcząca mięciutka i falowana. Michasia została również wysterylizowana i jest już w pełni gotowa do adopcji.
Ma zaledwie 2 lata i waży 15kg. Jest psem niezwykle spragnionym kontaktu z człowiekiem, cieszy się na jego widok, odsłania brzuszek do głaskania. Ładnie chodzi na smyczy, jest ciekawa świata. Dogaduje się z innymi psami. Ma mnóstwo energii i nowa rodzina na pewno nie będzie się przy niej nudzić 😉
Michasia przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel.: 606-854-980

Adoptuj: 606-854-980

 

 

Post Author: Zwierzęta do Adopcji