LUCEK BYŁ GŁODZONY PRZEZ SWOJĄ PSYCHICZNIE CHORĄ WŁAŚCICIELKĘ

Informacja o zagłodzonej kociej rodzinie spadła na nas ja grom z jasnego nieba. 4 kocięta w krytycznym stanie,w tym jeden umierający … Taki otrzymały start w życiu, który zagwarantowała im psychicznie chora kobieta. W ostatniej chwili otrzymały pomoc. Pierwsze doby były nierówną walką ze śmiercią dla jednego z maluchów. Miał nikłe szanse, by przeżyć,jednak ogromna wola życia w tym maleńkim ciałku była silniejsza niż śmierć. Wygrał – długotrwałe leczenie przyniosło efekty i maluchy są dzisiaj z nami zdrowe.
Dwa kocięta znalazły już kochające domy, teraz czas na Adasia i Lucka 🙂 Chłopcy wrócili w pełni do zdrowia,choć dramatyczne wydarzenia odbiły swoje piętno i czasami maluszki chodzą ciut na bakier,co i tak jest maluteńkim skutkiem w porównaniu do tego,co było..
Mają około 4  miesiące,są zaszczepieni i pięknie korzystają z kuwety. Chłopcy okazali się wielkimi pieszczochami,z rąk najlepiej by nie schodzili ❤️ Rozczulają swoim mruczeniem i pozytywnym nastawieniem mimo tego wszystkiego,co musieli przejść.
Znajdują się w Pionkach woj mazowieckie ale możliwy jest również transport.
Tel. 696 340 970 / 606 854 980

Post Author: Ola Rutka