Lola adoptowana. Bardzo dziękujemy za tę miłość i cudowny dom

Pamiętacie śliczną sunieczkę, dla której szukaliśmy domku?

Jej WSPANIAŁA Rodzina napisała:

„Lola jest śliczna i zdrowa, niezbyt duża, ale i nie za mała, bardzo kształtna, waży ok 10 kilo. Ma najpiękniejszy pyszczek na świecie…… Skończyła już psie przedszkole, więc sporo umie, a my nauczyliśmy się, jak do niej podchodzić.

Jest nieufna w stosunku do ludzi spoza rodziny i dość lękliwa, więc staramy się prowadzać ją albo wozić w różne miejsca, żeby nie była dzikusem.

Wszyscy bardzo ją kochamy i jak to mamy we zwyczaju, traktujemy jej potrzeby poważnie 😉 Ma troskliwą opiekę, nasz czas i uwagę, a oprócz tego mnóstwo miejsca do kopania dołów w ogrodzie i kontakt z ciekawymi stworzeniami – ptakami, zaskrońcami, padalcami… No i oczko wodne, w którym można bezkarnie grzebać. Lolka ma stale pełne łapy roboty! Jest naszym słoneczkiem – pomogła nam odzyskać siły po śmierci Reksa i zamieniła ranę w bliznę. Jesteśmy szczęśliwi patrząc jak się zmienia i rozwija każdego dnia…..

Lolka ma taki śmieszny „wirek” z sierści na szyi – śmiejemy się, że to miejsce po palcu bożym, który wyznaczył ją na najlepszą laskę w całych Laskach i przeznaczył jej naprawdę niezły psi los.”

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za tę miłość i cudowny dom – oby każdy zwierzak miał takie szczęście.

Post Author: Zwierzęta do Adopcji