Logan Pies Do Adopcji Warszawa

LOGAN Pies Do Adopcji

TAK KOCHA TYLKO PIES

Pojawił się pewnego czerwcowego dnia na… śmietniku, na jednym z pionkowskich osiedli. I niczym wyrzut sumienia koczował przy kontenerze z odpadkami. Czekał… Dzień, dwa, tydzień, dwa tygodnie… Czekał… Na kogo? Na człowieka, któremu oddał całe swoje serce, a który wyrzucił go na śmietnik jak zbędny, zepsuty grat? Na człowieka, któremu zbrzydł jego siwy pyszczek? Na kogoś, kto nie chciał już przeglądać się w jego mętnych oczach?
Logan czekał przy śmietniku dwa tygodnie. Dokarmiany przez mieszkańców osiedla miał siłę, by czekać aż do skutku. Jednak ulewne deszcze i burze zmusiły go do zmiany miejsca. Odtąd koczował już pod parkującymi niedaleko śmietnika samochodami. Przemoczony i samotny czekał nadal. Nie pozwalał do siebie podejść nikomu. Kulił się na widok wyciągniętej ręki. Uciekał od innych zwierząt. W końcu z licznymi ranami trafił do przytuliska. Tu na nowo uczy się kontaktu z człowiekiem. Początkowo nieufny i wystraszony, teraz nieśmiało merda ogonkiem na widok wolontariuszy. Wystawia główkę z budy i sprawdza, czy nie zapomniano o nim przy sobotnich spacerach.
Czy ma szansę na dom pies, którego właściciel tak bardzo skrzywdził? Czy znajdzie się ktoś, kto zasłuży na jego miłość? Czy człowiek do końca życie będzie się Loganowi kojarzył ze …śmietnikiem?
Logan ma około 6 lat. Czeka na dom w Przytulisku w Pionkach.
Tel. ws. adopcji: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji