Kot Do Adopcji JOLA Warszawa

adoptowana ;) Kotka do Adopcji JOLA – wyrzucona z domu jako ciężarna kotka

adoptowana 😉

 

 

JOLA

!!!! WYRZUCONA CIĘŻARNA KOTKA SZUKA DOMU !!!!

Tego dnia jak zawsze wyszła z domu na codzienny spacer.Przywitała się z bezdomnymi kotami, obeszła znajome tereny. Nie szukała jedzenia, przecież w domu czekała na nią pełna miska. Zmarzła? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że długo czekała potem pod drzwiami domu, by człowiek ją wpuścił. Miauczała głośno, drapała w futrynę. W końcu usiadła i cierpliwie czekała. Przecież musieli ją wpuścić. Przecież kochali i ją, i jej nienarodzone jeszcze kotki… Ale nikt nie otworzył ani tego dnia, ani następnego… Kotka błąkała się po osiedlu, sypiała w piwnicy swojego domu, walczyła o jedzenie. Musiała, była przecież odpowiedzialna już nie tylko za siebie. I niczym wyrzut ludzkiego sumienia codziennie wracała pod znajome drzwi…
Do PTOnZ przyniósł ją sąsiad, któremu los porzuconego zwierzęcia nie był obojętny. Jola, bo tak dostała na imię, pod opiekę weterynarza trafiła w ostatniej chwili. Kotki, o które tak się troszczyła, tylko fizycznie nadal przebywały w jej brzuchu, nie żyły już od dawna. Martwa ciąża stanowiła duże zagrożenie dla życia matki.
Dziś Jola jest bezpieczna, w naszej kociarni odnalazła spokój i pełną miskę. Nie musi też walczyć o kolana człowieka, bo my kochamy każde nasze zwierzę tak samo.
Ale czy Jola nie zasłużyła na swojego człowieka? Nie zasłużyła na własną miskę i własne posłanie?
Jola przebywa w Pionkach pod opieką PTOnZ. Jest odpchlona, odrobaczona i wysterylizowana. Nauczona czystości, korzysta z kuwetki. Jest spokojną kotką, spragnioną towarzystwa człowieka. Za odrobinę czułości odda całe swoje kocie serduszko.
Tel. 792- 190- 384

Post Author: Zwierzęta do Adopcji