Idol z Felv + szuka domu

WKRADŁA SIĘ WE MNIE JAKAŚ OBCA MIŁOŚĆ
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Żył w bezdomności niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Obserwowałam Go od miesięcy. Serce bolało ale sąsiedzi przekonywali, że jest szczęśliwy, że dostaje dobre jedzenie, że tu jest Jego miejsce. Wielokrotnie widywałam Go jak wpatrzony w okna swoich karmicieli siedzi na trawie niczym posążek i czeka aż wyjdą by móc się do Nich przytulić. Już zeszłej zimy zrobili mu we wnęce piwnicznego okienka jakieś liche schronienie. Chodziłam, obserwowałam i cierpiałam bo nie do końca wierzyłam w to Jego szczęście. Latem jakoś inaczej to wyglądało ale teraz nie byłam w stanie funkcjonować wiedząc, że On siedzi samotny, zmarznięty przysypany śniegiem i wciąż wpatrzony w rozświetlone okna ciepłych domów swoich karmicieli.
Zaczęłam krążyć, rozmawiać, prosić i nagle okazało się, że kot jest nie do złapania.
Jeśli chciałam mu pomóc musiałam działać sama. Trzeciego dnia Idol dał mi się pogłaskać. Wymiziany bez problemu pozwolił zapakować się do kontenera.I już był mój. Od dziś Jego los leży w moich rękach.
Obecnie jest w przychodni gdzie zostanie wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony.
Jednak już teraz szukam dla Niego Domu najlepszego na świecie. Bo to jest mój Idol, Pan Kot który jest jak pies dlatego tak bardzo Go pokochałam.
Znał wszystkie psy w okolicy i ramię w ramię chodził z Nimi na spacery. Lekarz ocenił Go na 4 lata. Idol jest cudowny więc bez problemu polecę Go do Domu z psami.
Wiem, że sąsiadom będzie Go bardzo brakowało, ale chcę żeby On był szczęśliwy a nikt z Nich nie zaoferował mu Domu nawet na te najbardziej mroźne dni.
Niemniej jednak razem z Idolkiem dziękujemy, że przez lata opiekowali się Nim tak jak umieli najlepiej. Teraz Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zawalczy o Jego godną i bezpieczną przyszłość, a ja gwarantuję, że Ten kto zdecyduje się mu dać Dom wygra los na loterii życia.
Pan Idol przebywa w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Post Author: Ola Rutka