HELA-ODEBRANA Z PATOLOGICZNYCH WARUNKÓW

Pomimo, że Jej opiekunowie nie należą do biednych ludzi i twierdzą, że kochają Zwierzęta nie umieli o nie zadbać. Rozmnażane bez żadnej kontroli, stojące na łańcuchach, w obskurnych budach lub poprzyczepiane do maszyn rolniczych zapchlone i zarobaczone oraz karmione odpadami z pobliskiej masarni z pokorą znosiły swój parszywy los bo nie znały innego życia. Piękne, zadbane pierwsze podwórko z okazałym domem i równo przyciętym trawnikiem kryło dramat Zwierząt znajdujących się na wygrodzonej drugiej, gospodarskiej części.
Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zabezpieczylo i rozdysponowało stamtąd trzy sunie i cztery szczenięta z dwóch matek którym udało się przeżyć.
Jako pierwsza wyjechała stamtąd Hela z trójką swoich ocalałych dzieci. Pięcioro zagniotła kiedy wchodziła do za małej budy by móc nakarmić głodne maluchy.
Hela trafiła do DT u

Anna Szukiewicz

gdzie w komfortowych warunkach mogła odkrywać uroki szczęśliwego macierzyństwa oraz poznawać życie, jakże inne od tego które znała do tej pory.

Dziś kiedy dzieciaki dobrze wyadoptowane zapomniały już o swojej bohaterskiej mamie, wysterylizowana i zsocjalizowana Hela również zaczyna szukać Domu i wygodnej kanapy.
To bardzo przyjazna, kontaktowa i wpatrzona w człowieka sunia. Toleruje inne Zwierzęta.
Ma 2 lata i jest średniej wielkości uroczym psiakiem.
Przebywa w Teresinie pod Warszawą.
Tel ws. adopcji: 606 854 980

 

Post Author: Ola Rutka