ADOPTOWANY :) DŻEKI WYRWANY Z PIEKŁA

WYRWANE Z PIEKŁA
😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Wczorajsza interwencja inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zakończyła się odbiorem na zrzeczenie sześciokilogramowej Soni nigdy nie spuszczanej z łańcucha i Jej dwójki maluchów. Tragiczne warunki bytowania oraz złamanie wszystkich punktów Ustawy o Ochronie Zwierząt nie pozwoliły nam zostawić żywych mikroalarmów w kontrolowanym miejscu. Rodzące się na tym podwórku psy traciły życie w tragicznych, nigdy niewyjaśnionych okolicznościach. Zastępowały ich kolejne mioty, które dały radę się wychować.
Babka i matka Soni w domyśle właścicielki podobno zostały otrute przez sąsiadów.
Nie żyją również Jej ciotki, wujkowie, siostry i bracia. Pewnie zginęły na pobliskiej drodze bądź na torach przebiegających tuż przy nieogrodzonej posesji. Nasza wrażliwość jest również naszym przekleństwem. Często porywamy się z motyką na słońce bo nie potrafimy przejść obojętnie wobec krzywdzonych Zwierząt. Dżeki i Nuka-dzieci Soni pilnie szukają nowych Domów z wygodnymi kanapami i kochanych, opiekuńczych Rodziców. Mama również za chwilę będzie do pilnej adopcji.
Nie mamy gdzie trzymać uratowanych przez nas psów. Nieliczne tymczasy pękają w szwach, a konto PTOnZ alarmuje o kończących się środkach. Musimy przyhamować, a przecież tyle Zwierząt potrzebuje naszej pomocy.
Jeśli Ktoś zechciałby wspomóc naszą walkę o poprawę Ich losu błagamy o mokrą karmę i podkłady. Najbardziej jednak potrzebujemy Domów i Rodzin dla naszych podopiecznych. Sonia oraz Jej dzieci-Dżeki i Nuka przebywają w Pionkach koło Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
26-670 Pionki
ul. Niepodległości 2 C

Nr konta: 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180

PayPal: PTOnZ@ wp.pl

Tytuł przelewu : wyrwane z piekła

Post Author: Ola Rutka