ADOPTOWANA :) DRAMAT PEPY vel SARY

DRAMAT PEPY vel SARY
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Niespełna 4-kg kruszyna została znaleziona na dworcu kolejowym w Łukowie.
Dzięki wrażliwości młodej dziewczyny, która nie umiała przejść obojętnie obok zagubionego, szukającego pomocy psa trafiła pod opiekę Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami a dzięki wszczepionemu czipowi poznaliśmy tragiczną historię tej czteroletniej suni.
Prawie trzy lata temu błąkała się po mieście głodna i przemarznięta.

 Ktoś się ulitował i przyniósł maleństwo do miejscowego weterynarza. Przez prawie rok mała mieszkała na jego podwórku. Dostała na imię Sara, została zaczipowana i wysterylizowana, ale nie chciała być psem podwórkowym. Bardzo pragnęła towarzystwa ludzi więc uciekała przy każdej nadarzającej się okazji. Pan doktor wydał ją więc sąsiadowi gdzie była czwórka dzieci i maleńka sunia wreszcie zamieszkała w domu. Zmieniono Jej imię na Pepa i wszystkim się wydawało, że w końcu powinna być szczęśliwa. Ale czy była?
Skoro została znaleziona błąkająca się po dworcu kolejowym, a opiekun kategorycznie odmówił przyjazdu po Nią do Pionek prosząc by znaleźć małej inny dom więc wychodzi na to, że przez półtora roku kiedy przebywała w tej rodzinie nie nawiązały się żadne wspólne więzi a relacje nie były takie jak być powinny.
W związku z tym szukamy Pepusi cudownego Domku i Rodziny, która będzie umiała zająć się kruszynką tak jak na to zasługuje i da Jej tyle miłości i uwagi ile będzie potrzebować.
Sunia utrzymuje czystość, kocha dzieci, koty i inne pieski. Przebywa w Pionkach.
Tel. ws. adopcji 606 854 980

Post Author: Ola Rutka