Pies Do Adopcji AGAT Mazowieckie

Pies do Adopcji AGAT

PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT W LEŚNEJ NORZE
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

Nie wiedział kim jest człowiek. Nie potrafił zrozumieć dlaczego ten obcy wyciąga do niego rękę. Wiedział tylko, że tak jak jego mama musiała chować się przed ludzkim wzrokiem, tak i on musi stronić od ludzi.
Agat trafił do nas jako 6-miesięczny dzikusek, który pierwsze chwile swojego życia spędził w lesie, dokładnie tam gdzie się urodził. Nie wychylał główki z budy, wychodził tylko wtedy kiedy człowiek był poza zasięgiem jego wzroku. Przy każdej próbie dotyku ze strachu pokazywał zęby. I tylko dzięki uporowi i ogromnej pracy wolontariuszy Agat nie zamknął się w sobie, ale tak jak inne psy zaczął normalnie żyć, chociaż jego jedynym domem jest przytuliskowy kojec…..
Agat ma 3 lata i jako ostatni z rodzeństwa czeka na dom. Nawet jego dzielna mama, która zawsze osłaniała go swoim ciałkiem znalazła swoją Rodzinę i jest szczęśliwa.
To nieduży, drobny i bardzo delikatny psiak. Potrzebuje czasu żeby zaufać, ale tych których już zna wita merdającym ogonem i domaga się ich uwagi. Szukamy odpowiedzialnego i kochającego Człowieka, który pokaże Agatowi jak powinno wyglądać godne psie życie.
Przebywa w Pionkach woj.mazowieckie, ale możemy pomóc w transporcie.
Tel: 606 854 980

Post Author: Zwierzęta do Adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *